Dokumenty do pobrania:
F-Series


Skrojone na miarę

Nowa seria wtryskarek "F" firmy Ferromatik Milacron o siłach zamykania od 500 do 6.500 kN
Ferromatik Milacron jest niemieckim producentem wysokowydajnych wtryskarek opartych na innowacyjnych technologiach, która już od ponad 50 lat zdobywa rynki światowe.

Nową serię wtryskarek F, mającą swoją premierę na targach K w Duesseldorfie (2010 r), charakteryzuje dowolność w wyborze napędów osi ruchomych, to znaczy że każda oś może być napędzana hydrauliczne lub elektrycznie, w zależności od potrzeby produkcji.

Wtryskarki serii F wkrótce zastąpią szeroką gamę obecnie oferowanych wtryskarek typu K-TEC, Elektra, VITESSE oraz MAXIMA, ponieważ przez swoją uniwersalność w doborze rozwiązań, napędów oraz technologii, znajdą zastosowanie w każdych warunkach produkcyjnych i zadowolą nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Seria F to nie tylko nowatorski design, ale przede wszystkim maszyny o najwyższej wydajności i niskim zużyciu energii elektrycznej. Dotychczas wyprodukowano już wtryskarki serii F o siłach zwarcia 80,160 ton oraz 350 ton. Kolejne modele będą w najbliższym czasie sukcesywnie uzupełniać gamę produktów.

Skonfiguruj swoją maszynę według własnych potrzeb:

  ROPLAST Ryszard Filarski ul.Nakielska 156, 85-391 Bydgoszcz